Projekt Morgan II G1
Dane ogólne:
CENA:2480 zł
pow. użytkowa: 129,33m²
pow. zabudowy: 196,76 m²
min. wym. działki: 27,3 x 25,3 m
kondygnacje: parterowy
poddasze: bez poddasza
rodzaj zabudowy: wolnostojący
technologia: murowany
styl: tradycyjny
piwnica: nie
garaż: jednostanowiskowy
rodzaj dachu: wielospadowy
pow. dachu: 291 m²
nachylenie dachu: 25°
wysokość domu: 6,58 m
kubatura: 476,29 m³
liczba pokoi: 1
liczba łazienek: 2
kominek: tak
Opis projektu:
Dom parterowy, niepodpiwniczony (istnieje możliwość podpiwniczenia), z garażem jednostanowiskowym. ?Morgan II G1? urzeka swoją interesującą bryłą. Dużym atutem jest czytelny podział domu. Strefę dzienną tworzy atrakcyjny salon z kominkiem, kuchnia ze spiżarnią oraz obszerna jadalnia, która dzięki swoim przeszkleniom pozwala cieszyć się spożywaniem posiłków w bliskim sąsiedztwie ogrodu. Strefę nocną tworzą trzy wygodne sypialnie z wydzieloną garderobą oraz dwie łazienki. Dodatkową zaletą domu jest duże pomieszczenie gospodarcze z wyjściem na ogród, gdzie z łatwością zmieszczą się domowe sprzęty i narzędzia. Intrygującą częścią ?Morgan II G1? jest również przytulny, częściowo zadaszony taras.
Istnieje również inna wersja projektu ? ?Morgan G2?, dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony (istnieje możliwość podpiwniczenia). W tym wariancie ciekawym rozwiązaniem jest dwustanowiskowy garaż z wjazdem, usytuowanym z boku budynku. Dzięki dużej ilości precyzyjnie rozplanowanych okien dom zyskuje ciepły, przytulny charakter. Dużym atutem ?Morgan G2? jest czytelny podział funkcjonalny ? na parterze zaplanowano strefę dzienną, którą tworzy obszerna jadalnia, kuchnia ze spiżarnią, a także imponujący salon z kominkiem. Na parterze znajduje się również wygodny gabinet, sypialnia z łazienką i garderobą, a także dodatkowa łazienka i garderoba, a także duże pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu usytuowano strefę nocną ? 3 komfortowe sypialnie, garderobę oraz łazienkę. Zaletą domu jest także dodatkowy strych, który w razie potrzeby można zaadoptować na pracownię lub wygodny pokój. Perfekcyjnym dopełnieniem funkcjonalnego układu ?Morgan II G1? jest częściowo zadaszony taras, który powstał z myślą o miłośnikach odpoczynku na świeżym powietrzu.
Dostępne warianty projektu: wersja bez garażu, wersja z garażem jedno- lub dwustanowiskowym, wersja z wjazdem do garażu od frontu (dwustanowiskowy).
Technologia wykonania:

Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną Röben.


Elewacje wykończono tynkiem mineralnym i okładziną kamienną, cokół - kamieniem. Stolarka okienna drewniana lub PCV.


 

Rzuty:
Rzut parteru
Opis pomieszczeń:
1.wiatrołap - 2.58 m²
2.hol - 15.3 m²
3.kuchnia - 13.6 m²
4.spiżarnia - 1.9 m²
5.jadalnia - 15.3 m²
6.pokój dzienny - 33.91 m²
7.sypialnia - 11.81 m²
8.łazienka - 2.58 m²
9.sypialnia - 11.26 m²
10.sypialnia - 11.26 m²
11.łazienka - 6.14 m²
12.garderoba - 3.69 m²
13.kotłownia - 7.86 m²
14.garaż - 22.73 m²
Przekrój
Sytuacja
Elewacje:
Elewacja przednia
Elewacja tylna
Elewacja boczna
Elewacja boczna

Potrzebujesz porady...?
Skontaktuj się z nami - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

kom: 502 363 539 email: projekty@regiodom.pl