Wizualizacja 1 domu Tytus wersja A parterowa, bez garażu Wizualizacja 2 domu Tytus wersja A parterowa, bez garażu Wizualizacja 3 domu Tytus wersja A parterowa, bez garażu Wizualizacja 4 domu Tytus wersja A parterowa, bez garażu
Ocena:
4,8/5 (12 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut parteru

Tytus wersja A parterowa, bez garażu - Rzut parteru
Tytus wersja A parterowa, bez garażu - Rzut parteru
1. Wiatrołap 4,40 m²
2. WC 2,40 m²
3. Korytarz 13,40 m²
4. Salon + jadalnia 41,40 m²
5. Kuchnia 12,40 m²
6. Kotłownia 5,70 m²
7. Sypialnia 16,30 m²
8. Łazienka 6,90 m²
9. Sypialnia 13,40 m²
10. Gabinet 9,40 m²
11. Sypialnia 13,40 m²

Sytuacja

Tytus wersja A parterowa, bez garażu - Sytuacja
Tytus wersja A parterowa, bez garażu - Sytuacja

Przekrój

Tytus wersja A parterowa, bez garażu - Przekrój
Tytus wersja A parterowa, bez garażu - Przekrój

Opis projektu Tytus wersja A parterowa, bez garażu

Tytus (wersja A parterowa bez garażu) to elegancki, uroczy i jednocześnie bardzo ekonomiczny dom parterowy. W tym przypadku na jednej kondygnacji zaplanowano wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń, w którym wprowadzono czytelny podział na strefę dzienną oraz prywatną. W skład tej drugiej części wchodzą cztery sypialnie, budynek może więc stać się wygodną siedzibą nawet dla pięcioosobowej rodziny. Inną z ważnych zalet projektu Tytus (wersja A parterowa bez garażu) jest jego ekonomiczność. Budynek posiada bardzo prostą, murowaną bryłę, przekrytą równie nieskomplikowanym konstrukcyjnie dachem dwuspadowym. To korzystne połączenie sprawdzonych rozwiązań, które będzie miało bardzo pozytywny wpływ na tempo realizacji projektu oraz wysokość budżetu inwestycji. Atrakcyjnym uzupełnieniem tej klasycznie prostej formy jest wykusz umieszczony na ścianie bocznej, a także podcień tarasowy oraz wnęka wejściowa. Całość tworzy propozycję atrakcyjną wizualnie i jednocześnie bardzo praktyczną w codziennym użytkowaniu.

W projekcie Tytus (wersja A parterowa bez garażu) pierwszym pomieszczenie, w którym znajdziemy się po przekroczeniu progu, jest wiatrołap. Sień nie tylko prowadzi do holu, ale jednocześnie została skomunikowana – przez kotłownię – z kuchnią. Ta „droga na skróty” z pewnością bardzo ułatwi codzienne funkcjonowanie, zwłaszcza wnoszenie zakupów do kuchni. W holu, w pobliżu strefy wejściowej, dla wygody domowników oraz gości, zaplanowano toaletę oraz wyznaczono miejsce na przydatną szafę wnękową. Dalej, po prawej stronie budynku, znajdują się pomieszczenia o charakterze prywatnym. Do dyspozycji domowników pozostają tutaj cztery wygodne sypialnie, z których dwie wychodzą na interesująco zadaszony taras. W pobliżu pokojów znajduje się rodzinna łazienka.

Dzienną część wnętrz tworzy komfortowy pokój dzienny. Miłośnicy kominków będą mogli tutaj wypocząć przy płomieniach palącego się drewna. Od strony frontowej zaplanowano kuchnię, która zarówno może otwierać się na usytuowaną w wykuszu jadalnię oraz salon, jak również może zostać od nich odseparowana za pomocą ściany działowej lub drzwi przesuwnych.

Koszty budowy domu Tytus wersja A parterowa, bez garażu

Stan surowy zamknięty
226 tys. zł
Stan deweloperski
336 tys. zł

Zadzwoń 52 384 49 90

Skorzystaj z bezpłatnej kosultacji z Doradcą Projektowym!

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu Tytus wersja A parterowa, bez garażu
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Pakiet GRATISÓW do projektu

Dedykowane gratisy do projektu Tytus wersja A parterowa, bez garażu! Do zamówienia możesz wybrać do 5 dowolnych gratisów z poniższej listy.

Warianty

Podobne projekty

Dedykowane dodatki

Egzemplarz archiwalny projektu
150,00 zł
Kosztorys
390,00 zł
Projekt instalacji solarnej
300,00 zł