symbol: TJJ-676
projekt Tymon 2 - N projekt Tymon 2 - N
Ocena:
0,0/5 (0 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut parteru

Tymon 2 - N - Rzut parteru
Tymon 2 - N - Rzut parteru.
powierzchnia 93,06 m²
1. Wiatrołap 5,69 m²
2. Hall 11,30 m²
3. Pokój 10,13 m²
4. Spiżarnia 1,05 m²
5. Kuchnia 10,24 m²
6. Salon z jadalnią 32,44 m²
7. Pokój 11,65 m²
8. Pom. gospodarcze 6,33 m²
9. Łazienka 4,23 m²
10. Garaż 42,21 m²

Rzut poddasza

Tymon 2 - N - Rzut poddasza
Tymon 2 - N - Rzut poddasza.
powierzchnia 53,52 m²
1. Hall 4,29 m²
2. Łazienka 6,17 m²
3. Pokój 12,00 m²
4. Pokój 11,92 m²
5. Garderoba 3,89 m²
6. Pokój 15,25 m²
7. Strych 23,40 m²

Elewacja przednia

Tymon 2 - N - Elewacja przednia
Tymon 2 - N - Elewacja przednia.

Elewacja tylna

Tymon 2 - N - Elewacja tylna
Tymon 2 - N - Elewacja tylna.

Elewacja lewa

Tymon 2 - N - Elewacja lewa
Tymon 2 - N - Elewacja lewa.

Elewacja prawa

Tymon 2 - N - Elewacja prawa
Tymon 2 - N - Elewacja prawa.
projekt Kaspian 2
Pow. użytkowa:131,54 m²
Technologia:murowany
Garaż:dwustanowiskowy
Min. wymiary działki:19,94 x 26,49 m
projekt Kaspian 2 - N
Pow. użytkowa:136,82 m²
Technologia:murowany
Garaż:dwustanowiskowy
Min. wymiary działki:19,34 x 25,16 m
projekt Tymon - N
Pow. użytkowa:147,11 m²
Technologia:murowany
Garaż:jednostanowiskowy
Min. wymiary działki:19,33 x 22,76 m

Opis projektu Tymon 2 - N

Projekt Tymon 2 (N) to kolejna wersja podstawowego projektu Tymon. W tym wariancie do bocznej ściany budynku dołączono dwustanowiskowy garaż. Szeroka pojedyncza brama wjazdowa pozwoli na swobodne zaparkowanie każdego z aut. Część garażowa została nieco cofnięta w stosunku do frontowej ściany, przez co podkreślono wejście główne do domu. Ganek zaznaczono niewielkim, trójkątnym zadaszeniem chroniącym domowników wchodzących do środka przed deszczem. Z przedniej połaci dachu wychodzi urokliwa lukarna znajdująca się nad wejściem do garażu. Na bocznej elewacji zaprojektowano przeszklony wykusz, który nie tylko doskonale doświetla pokój dzienny, ale także powiększa jego powierzchnię. Na bocznej ścianie znajduje się balkon z pięknym widokiem na okolicę. Białą kolorystykę domu wzbogacono drewnianą okładziną oraz szerokimi opaskami okiennymi. Drewniane ramy balustrad połączono z przeszkleniami. Dzięki tym elementom dom zyskał eleganckiego wyglądu. Rozległy taras przylegający do budynku będzie doskonałym miejscem wypoczynku w letnie, ciepłe popołudnia.

Oprócz miejsc parkingowych dla dwóch samochodów w projekcie Tymon 2 (N) zwraca uwagę duża ilość pomieszczeń pomocniczych. W ich skład wchodzi wiatrołap chroniący dom przed wilgocią oraz utratą ciepła, pomieszczenie techniczne przeznaczone na kotłownię z miejscem do składowania opału, a także niewielka spiżarnia na przetwory domowe sąsiadująca z kuchnią. Pokój dzienny tworzący całość z jadalnią i kuchnią osłonięto niewielkimi ściankami działowymi, które można usunąć, jeśli inwestor preferuje przestronne wnętrza. Dwa pokoje na parterze można zaadaptować na sypialnie dla domowników lub gabinet oraz biblioteczkę. Na poddaszu domu Tymon 2 (N) rozmieszczono pozostałe pokoje prywatne. Dwie z trzech sypialni mają dostęp do balkonów, zaś jeden do garderoby. Stryszek nad garażem można wykorzystać na schowek na nieużywane na co dzień przedmioty.

Koszty budowy (wskaźnikowe)

Stan surowy zamknięty
262,5 tys. zł
Stan deweloperski
399 tys. zł
Kosztorys inwestorski ułatwia:
 • szczegółowe zaplanowanie budżetu budowy domu,
 • kontrolę kosztów i weryfikację poszczególnych etapów budowy,
 • wystąpienie do banku o kredyt,
 • prowadzenie negocjacji cenowych z wykonawcami.
Zamów kosztorsy inwestorski

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt Tymon 2 - N?

Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.

Zadzwoń
502 363 539

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu Tymon 2 - N
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Dodatki do projektu

 • dodatek Bezpłatna zgoda na zmiany
  Bezpłatna zgoda na zmiany
 • dodatek Charakterystyka energetyczna
  Charakterystyka energetyczna
 • dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu
  Dodatkowy egzemplarz projektu

  W sytuacji, gdy z jakiegoś powodu potrzebny jest dodatkowy egzemplarz projektu, udostępniamy naszym Inwestorom tę opcję. Warunkiem dokonania zakupu jest posiadanie oryginalnej dokumentacji projektu, którego dodatkowy egzemplarz chcą Państwo nabyć.

  Przybliżony czas oczekiwania: 1-5 dni.

 • dodatek Dziennik budowy
  Dziennik budowy
 • dodatek Instalacja solarna
  Instalacja solarna

  Projekt instalacji solarnej. W naszej szerokości geograficznej kolektory solarne są w stanie pokryć około 60%, a latem nawet do 100% całkowitego zapotrzebowania na energię potrzebną do przygotowania ciepłej wody użytkowej, liczonej średnio w skali roku. Można u zyskać dopłatę z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na zakup i montaż kolektorów słonecznych w wysokości do 45% inwestycji.

  Projekt zawiera wszystkie podstawowe informacje o wielkości i rodzaju poszczególnych elementów instalacji, schematy i parametry techniczne oraz informacje o lokalizacji kolektorów i ich rodzaju. Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia.

  Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Kominek z płaszczem wodnym
  Kominek z płaszczem wodnym

  Projekt instalacji ogrzewania kominkowego z płaszczem wodnym. Posiadając kominek z płaszczem wodnym podłączony do instalacji C.O. dysponujemy niezależnym lub dodatkowym źródłem ciepła. Dzięki zastosowaniu niezbędnych urządzeń do prawidłowego montażu kominka w instalacji możliwa jest współpraca urządzenia z istniejącym już innym piecem, takim jak gazowy, elektryczny czy olejowy. Projekt zawiera instalację ogrzewania kominkowego zintegrowaną z istniejącym systemem ogrzewania, rozrysowane schematy tras przewodów oraz stosownych urządzeń.

  Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Kosztorys inwestorski
  Kosztorys inwestorski

  Kosztorys w formie papierowej. Dokładnie rozpisane koszty, jakie poniesie inwestor podczas budowy domu. Dostępność 1-5 dni roboczych.

 • dodatek Kosztorys inwestorski wersja elektroniczna
  Kosztorys inwestorski wersja elektroniczna

  Kosztorys w formie plików w dwóch formatach *rds (Rodos) oraz *xls (Excel). Dokładnie rozpisane koszty, jakie poniesie inwestor podczas budowy domu z możliwością ich modyfikowania. Dodatkowo Klient otrzyma wersję kosztorysu w formie papierowej.

  Przybliżony czas oczekiwania- 1-5 dni.

  Uwaga! Ze względu na formę, produkt nie podlega zwrotowi ani wymianie.

 • dodatek Ogrzewanie kominkowe z dystrybucją ciepłego powietrza
  Ogrzewanie kominkowe z dystrybucją ciepłego powietrza

  Projekt instalacji systemu dystrybucji gorącego powietrza z ogrzewania kominkowego. Posiadając kominek z systemem dystrybucji gorącego powietrza, zwiększamy efektywność dogrzewania mieszkania kominkiem. Dzięki zastosowaniu systemu kanałów i niezbędnych urządzeń możliwe jest rozprowadzenie strumienia ciepłego powietrza z kominka bezpośrednio do sąsiednich pomieszczeń.

  Projekt zawiera instalację systemu dystrybucji gorącego powietrza zintegrowaną z istniejącym kominkiem, rozrysowane schematy tras kanałów oraz stosownych urządzeń. Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Ogrzewanie podłogowe
  Ogrzewanie podłogowe

  Projekt wodnego ogrzewania podłogowego. Ogrzewanie podłogowe to komfort cieplny przy utrzymywaniu niższej temperatury w pomieszczeniu niż w przypadku ogrzewania tradycyjnego, dzięki temu jest rozwiązaniem energooszczędnym, a z punktu widzenia aranżacji wnętrz brak widocznych grzejników ułatwia wystrój pomieszczeń. Projekt ogrzewania podłogowego zawiera rozrysowaną instalację z dobraną, na podstawie strat ciepła w poszczególnych pomieszczeniach, właściwą średnicą rur grzejnych, ich rozstawem, długością obiegów grzewczych.

  Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Pergola
  Pergola

  Projekt pergoli ogrodowej. Projekt obiektu małej architektury umożliwia stworzenie wyjątkowego miejsca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. W połączeniu z odpowiednim usytuowaniem i roślinnością może zapewnić nie tylko przyjemną atmosferę w pełne słońca dni, ale też ograniczyć nagrzewanie pomieszczeń w lecie i stworzyć doskonałe ramy dla kompozycji roślinnych entuzjastom florystyki.

  Projekt zawiera rysunki elementów głównej konstrukcji i wypełnienia, opis techniczny oraz zestawienie drewna.

  Przybliżony czas oczekiwania: 1-5 dni.

 • dodatek Pompa ciepła
  Pompa ciepła

  Projekt wewnętrzny pompy ciepła. Projekt zawiera wewnętrzną instalację pompy ciepła zintegrowaną z istniejącym systemem ogrzewania, dobór mocy właściwego urządzenia w oparciu o zapotrzebowanie budynku na energię oraz stosowne dla projektu obliczenia.

  Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Rekuperacja
  Rekuperacja

  Projekt wykonawczy systemu rekuperacji.

  Stosowanie systemów wentylacji mechanicznej w budownictwie indywidualnym, pomaga zapewnić odpowiednią higienę powietrza wewnątrz kuchni, wc, pokoju dziennego czy – co ważne – również w sypialni. Poprzez zapewnienie wentylacji na odpowiednim poziomie, możemy nie tylko poprawić klimat wnętrz naszych domów, ale przede wszystkim zagwarantować sobie bezpieczeństwo i oszczędności na kosztach ogrzewania.

  Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania -14 dni.

 • dodatek Skrócony kosztorys
  Skrócony kosztorys

  Wyciąg to zestawienie ilościowe wszystkich materiałów budowlanych użytych w projekcie. Planując budowę domu, warto skorzystać z zestawienia materiałowego, które ułatwi Państwu porównanie cen materiałów budowlanych w hurtowniach, kupno odpowiedniej ilości materiałów potrzebnych do budowy domu, organizację prac budowlanych zarówno jeżeli planują Państwo budowę domu sposobem gospodarczym, jak i z pomocą firm budowlanych.

 • dodatek Tablica budowlana
  Tablica budowlana

  Budowlana tablica informacyjna o wielkości 70cm na 120cm, zgodna z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 26.06.2002 roku Dz.U. Nr 108 z 17 lipca 2002 r.poz.953 z póź. zmianami wykonana na płycie PCV o grubości 0,6 mm techniką zapewniającą jej trwałość i czytelność przez cały okres trwania budowy domu.

 • dodatek Zestawienie materiałów
  Zestawienie materiałów

  Planując budowę domu, warto skorzystać z zestawienia materiałowego, które ułatwi Państwu porównanie cen materiałów budowlanych w hurtowniach, kupno odpowiedniej ilości materiałów potrzebnych do budowy domu, organizację prac budowlanych zarówno jeżeli planują Państwo budowę domu sposobem gospodarczym, jak i z pomocą firm budowlanych.