Wizualizacja 1 domu TK 9 Wizualizacja 2 domu TK 9
Ocena:
4,5/5 (10 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut parteru

TK 9 - Rzut parteru
TK 9 - Rzut parteru
1. Wiatrołap 2,55 m²
2. Hall 3,54 m²
3. Kuchnia 9,58 m²
4. Salon 18,07 m²
5. Korytarz 3,94 m²
6. Pokój 8,28 m²
7. Pokój 11,02 m²
8. Pokój 12,76 m²
9. Łazienka 3,84 m²
10. Pom. techniczne 2,78 m²

Sytuacja

TK 9 - Sytuacja
TK 9 - Sytuacja

Elewacje

TK 9 - Elewacja przednia
TK 9 - Elewacja przednia.
TK 9 - Elewacja tylna
TK 9 - Elewacja tylna.
TK 9 - Elewacja lewa
TK 9 - Elewacja lewa.
TK 9 - Elewacja prawa
TK 9 - Elewacja prawa.

Opis projektu TK 9

Nieduży, aczkolwiek bardzo schludny i harmonijny zarazem. Taki opis wprost idealnie pasuje do jednorodzinnego domu TK 9. Budowla dzięki swoim niedużym wymiarom nadaje się na domek letniskowy. Jednocześnie liczba wykorzystanych, funkcjonalnych rozwiązań sprawia, że budynek może również pełnić rolę posiadłości całorocznej. Analizując TK 9, oprócz walorów estetycznych i praktycznych bardzo ważnym, jeżeli nie najważniejszym jego atutem jest cena realizacji projektu. Prosta, a zarazem sprawdzona konstrukcja z pewnością zmniejszy koszt budowy domu oraz jego późniejszej eksploatacji, dzięki czemu na tę urokliwą posiadłość stać ludzi nawet o niewielkim zasobie portfela.

W środku budowla pomimo niewielkiej powierzchni wyróżnia się praktycznością i pomysłowością, dzięki czemu radość z jej użytkowania będzie czerpała każda 3-, 4-osobowa rodzina. Dużą zaletą przestrzeni mieszkalnej domu TK 9 jest wyraźny podział na część dzienną i intymną, sprawiając tym samym, że wnętrze jest bardzo klarowne i uporządkowane. Sień przy wejściu została połączona z dodatkowym pomieszczeniem technicznym, którego obecność zapewni ład i porządek w całym domu. Ponadto tuż obok, w centralnym punkcie, usytuowano łazienkę, salon połączony z kuchnią i jadalnią oraz trzy komfortowe pokoje sypialne. Ogromnym atutem salonu, jak i również dwóch sąsiadujących ze sobą sypialni jest wyposażenie w przeszklenie prowadzące na taras oraz ogród za domem. Niezastąpiony taras zagwarantuje doskonały relaks i wypoczynek w długie, letnie dni, a także będzie doskonałym miejscem spotkań i imprez wszystkich członków rodziny.

Projekt domu TK 9 posiada wiele zalet. Urok, praktyczność i przede wszystkim niska cena to atuty, obok których nie można przejść obojętnie. Jest to zatem oferta posiadłości, nad której datą rozpoczęcia budowy warto pomyśleć już dziś.

Technologia wykonania

  •   Elewacje: tynk strukturalny. Ściany wewnętrzne - bloczki gazobetonowe / cegła dziurawka. Ściany zewnętrzne - bloczki gazobetonowe + ocieplenie styropian. Strop gęstożebrowy Teriva. Pokrycie dachu – dachówka ceramiczna lub blachodachówka.

Koszty budowy domu TK 9

Stan surowy zamknięty
124,5 tys. zł
Stan deweloperski
185 tys. zł
3950 zł 3550 zł

Zadzwoń 502 363 539

Skorzystaj z bezpłatnej kosultacji z Doradcą Projektowym!

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu TK 9
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Pakiet GRATISÓW do projektu

Dedykowane gratisy do projektu TK 9! Do zamówienia możesz wybrać do 5 dowolnych gratisów z poniższej listy.

Warianty

Podobne projekty

Dedykowane dodatki

Dodatkowy egzemplarz projektu
300,00 zł
Kosztorys inwestorski
450,00 zł
Projekt instalacji sanitarnych
550,00 zł
Projekt klimatyzacji
300,00 zł
Projekt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła
400,00 zł
Wersja elektroniczna projektu
150,00 zł
autor: Architeka

Architekt radzi

Projekt TK 9 niemal w stu procentach spełnia nasze oczekiwania, jednak poza jednym. Planujemy budowę domu w technologii szkieletowej, a ten dom został zaprojektowany jako murowany. Czy w projekcie można zmienić technologię budowy?

Zamiast dokonywania zmiany technologii proponujemy przejrzeć liczne warianty projektu TK 9. Na uwagę zasługuje zwłaszcza TK 109, który posiada powierzchnię użytkową o zbliżonej wielkości i podobnym układzie pomieszczeń, ale został zaprojektowany w technologii szkieletu drewnianego.