Wizualizacja 1 domu La Palma Szkielet Drewniany Wizualizacja 2 domu La Palma Szkielet Drewniany Wizualizacja 3 domu La Palma Szkielet Drewniany Wizualizacja 4 domu La Palma Szkielet Drewniany
Ocena:
0,0/5 (0 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut parteru

La Palma Szkielet Drewniany - Rzut parteru
La Palma Szkielet Drewniany - Rzut parteru
powierzchnia 51,25 m²
1. Komunikacja 3,02 m²
2. Łazienka 4,57 m²
3. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 21,58 m²
4. Sypialnia 7,76 m²
5. Sypialnia 7,79 m²
6. Pomieszczenie gospodarcze 6,53 m²

Elewacje

La Palma Szkielet Drewniany - Elewacje
La Palma Szkielet Drewniany - Elewacje.

Opis projektu La Palma Szkielet Drewniany

Projekt La Palma to idealna propozycja dla rodzin, które marzą o budowie własnego, niewielkiego domku, nie dysponując przy tym wysokim nakładem finansowym. Budynek został zaprojektowany w technologii lekkiego szkieletu drewnianego. Prezentuje się skromnie, ale bardzo przytulnie. Charakteru nadają mu wykończenia w stylu rustykalnym. Wejście główne zostało umieszczone pod niewielkim zadaszeniem, tworzącym mały, klimatyczny ganek.

Domek niepozorny z zewnątrz, funkcjonalny w środku

Wnętrze tego niewielkiego domku zaskakuje funkcjonalnością rozwiązań. Jego przestrzeń została podzielona w taki sposób, aby zapewnić komfort codziennego użytkowania trzy- lub czteroosobowej rodzinie. W centralnym punkcie domu zaplanowano strefę dzienną, do której należy salon połączony z jadalnią i aneksem kuchennym. Otwarta przestrzeń sprzyja integracji domowników i sprawia, że pomieszczenia są optycznie powiększone. W pokoju dziennym nie mogło zabraknąć kominka, który zapewni wyjątkową atmosferę. Po lewej stronie budynku znalazły się dwie komfortowe sypialnie, a po prawej łazienka i pomieszczenie gospodarcze z osobnym wyjściem na ogród. Dzięki temu dom jest kompletny i oferuje mieszkańcom wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia. 

Sezonowy wypoczynek na tarasie

Klimatyczny taras umożliwia wypoczynek na świeżym powietrzu. Można postawić na nim wygodne meble ogrodowe, w tym stół jadalniany. Stanowi idealną przestrzeń do urządzania rodzinnego grillowania, przyjęć dla przyjaciół lub beztroskiego leniuchowania.

Tani w budowie domek parterowy

Budynek posiada prostą bryłę, opartą na rzucie prostokąta, dwuspadowy dach i niedużą powierzchnię. Został pozbawiony zbędnych detali architektonicznych, takich jak balkon czy wykusz, które mogłyby powodować mostki termiczne. Dzięki temu realizacja inwestycji przebiegnie szybko i tanio. Wprowadzone rozwiązania gwarantują również, że dom będzie niedrogi w późniejszej eksploatacji.

Technologia wykonania

Projektowany budynek wykonany będzie w technologii lekkiego szkieletu drewnianego. Główną konstrukcję nośną stanowić będą: ławy betonowe, ściąg oraz wieniec opaskowy - zazbrojone konstrukcyjnie, ściany nośne w szkielecie drewnianym spięte podwójnym oczepem, dach dwuspadowy oparty na więźbie o konstrukcji drewnianej krokwiowo-jętkowej.

Koszty budowy domu La Palma Szkielet Drewniany

Stan surowy zamknięty
94 tys. zł
Stan deweloperski
115,5 tys. zł

Zadzwoń 502 363 539

Skorzystaj z bezpłatnej kosultacji z Doradcą Projektowym!

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu La Palma Szkielet Drewniany
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Pakiet GRATISÓW do projektu

Dedykowane gratisy do projektu La Palma Szkielet Drewniany! Do zamówienia możesz wybrać do 5 dowolnych gratisów z poniższej listy.

Warianty

Podobne projekty

Dedykowane dodatki

Dodatkowy drukowany egzemplarz projektu domu
400,00 zł
Instalacja mechanicznej wentylacji (bezzwrotna)
450,00 zł
Instalacja ogrzewania podłogowego (bezzwrotna)
400,00 zł
Instalacja solarna (bezzwrotna)
350,00 zł
Kosztorys budowlany domu (bezzwrotny)
370,00 zł
autor: ProArte