symbol: TSJ-552
projekt Koncept-43 projekt Koncept-43 projekt Koncept-43 projekt Koncept-43 projekt Koncept-43 projekt Koncept-43 projekt Koncept-43 projekt Koncept-43 projekt Koncept-43 projekt Koncept-43 projekt Koncept-43
Ocena:
4,6/5 (48 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Projekt Koncept-43 - aranżacje wnętrz

więcej aranżacji

Rzut parteru

Koncept-43 - Rzut parteru
Koncept-43 - Rzut parteru.
powierzchnia 124,59 m²
1. Wiatrołap 3,63 m²
2. Garderoba 3,63 m²
3. Spiżarnia 1,57 m²
4. Kuchnia 11,20 m²
5. Salon / Jadalnia 34,16 m²
6. WC 1,89 m²
7. Garderoba 3,85 m²
8. Sypialnia 2 os. 14,57 m²
9. Sypialnia 1 os. 15,33 m²
10. Łazienka 6,89 m²
11. Gabinet 9,18 m²
12. Pom. gospodarcze 3,52 m²
13. Kotłownia / pralnia 4,81 m²
14. Komunikacja 10,36 m²
15. Garaż 35,70 m²
Taras 36,84 m²

Przekrój

Koncept-43 - Przekrój
Koncept-43 - Przekrój.

Sytuacja

Koncept-43 - Sytuacja
Koncept-43 - Sytuacja.

Elewacja przednia

Koncept-43 - Elewacja przednia
Koncept-43 - Elewacja przednia.

Elewacja tylna

Koncept-43 - Elewacja tylna
Koncept-43 - Elewacja tylna.

Elewacja lewa

Koncept-43 - Elewacja lewa
Koncept-43 - Elewacja lewa.

Elewacja prawa

Koncept-43 - Elewacja prawa
Koncept-43 - Elewacja prawa.

Opis projektu Koncept-43

Koncept-43 przedstawia elegancki dom parterowy, idealny dla czteroosobowej rodziny. Ta propozycja w pierwszej kolejności spodoba się osobom, które preferują ustawność pełnowymiarowych pomieszczeń, w tym przypadku bowiem kompletny program użytkowy zaplanowano na jednym poziomie. W budynku nie ma poddasza użytkowego. Koncept-43 jest przy tym perfekcyjnie zaplanowany, a dzięki temu komfortowy. Wyróżnia się interesującą architekturą. Bryła budynku jest murowana. Urozmaicają ją dwa podcienie; wejściowy oraz tarasowy. Jeden i drugi zacieniają stylowe pergole. Całość wieńczy reprezentacyjny dach wielospadowy. Interesujący efekt zapewniają materiały, którymi wykończono elewacje; płyty betonowe zestawiono z drewnem oraz tynkiem. To efektowne połączenie, które dodatkowo podkreśla oryginalność projektu Koncept-43.

W budynku zaplanowano duży garaż. Umieszczono go przed elewacją frontową. Z garażu jest dostępne pomieszczenie gospodarcze z wyjściem na zewnątrz. To najlepsze miejsce do przechowywania narzędzi ogrodniczych. Z garażu można dostać się do mieszkania bez konieczności opuszczania budynku. Wystarczy w tym celu przejść przez garderobę oraz wiatrołap. W domu Koncept-43 zaproponowano wyraźny podział na otwartą przestrzeń dzienną i bardziej zacisznie usytuowaną część nocną. Ta pierwsza jest widoczna zaraz po opuszczeniu sieni. Tworzy ją jasny i przestronny salon z jadalnią, kominkiem i zewnętrznym przedłużeniem w postaci przyjemnie zacienionego tarasu. Kuchnia znajduje się od strony frontowej. Jej funkcjonalność podnosi niewielka, ale praktyczna spiżarka. W kuchni zaplanowano przeszklenia, które bardzo dobrze ją doświetlają.

Prywatna część pomieszczeń znajduje się po prawej stronie budynku. Udając się tam, po drodze miniemy w.c. oraz pomieszczenie gospodarcze – kotłownię połączoną z pralnią. Dalej zaplanowano trzy pokoje. Jeden z nich wstępnie przeznaczono na gabinet, dwa pozostałe – na sypialnie. Obok umieszczono dwa ogólnodostępne pomieszczenia: garderobę oraz łazienkę.

Technologia wykonania

 • Fundamenty: tradycyjne - na ławach fundamentowych.
 • Ściany: dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian 20 cm/wełna mineralna 18 cm.
 • Strop: żelbetowy wylewany.
 • Dach: tradycyjna więźba dachowa pokryta dachówką ceramiczną lub cementową.
 • Elewacja: betonowe płyty elewacyjne połączone z drewnem i tynkiem.
 • Ogrzewanie: gazowe - piec kondensacyjny.
 • Wentylacja: mechaniczna z rekuperacją.

Koszty budowy

Stan surowy zamknięty
272 tys. zł
Stan deweloperski
458 tys. zł
Kosztorys inwestorski ułatwia:
 • szczegółowe zaplanowanie budżetu budowy domu,
 • kontrolę kosztów i weryfikację poszczególnych etapów budowy,
 • wystąpienie do banku o kredyt,
 • prowadzenie negocjacji cenowych z wykonawcami.
Zamów kosztorsy inwestorski

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt Koncept-43?

Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.

Zadzwoń
502 363 539

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu Koncept-43
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Dodatki do projektu

 • dodatek Bezpłatna zgoda na zmiany
  Bezpłatna zgoda na zmiany
 • dodatek Charakterystyka energetyczna
  Charakterystyka energetyczna
 • dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu
  Dodatkowy egzemplarz projektu

  Często inwestorzy chcieliby mieć dodatkowy egzemplarz projektu, aby w czasie ubiegania się o pozwolenie na budowę móc już planować budowę, czy przyglądać się aranżacji przyszłego wnętrza. Taki dodatkowy egzemplarz może być również przekazany ekipie budowlanej lub można go wykorzystywać do własnych szkiców.

 • dodatek Dziennik budowy
  Dziennik budowy
 • dodatek Instalacja ogrzewania podłogowego
  Instalacja ogrzewania podłogowego

  Ogrzewanie podłogowe jest nowoczesnym i oszczędnym sposobem na ogrzanie naszego domu. Za sprawą wielu zalet, jego montaż staje się coraz bardziej popularny i to zarówno jako samodzielny układ grzewczy, czy w połączeniu z innymi instalacjami grzewczymi (np. standardowymi grzejnikami w niektórych pomieszczeniach).

  Zalety wynikające z zastosowania ogrzewania podłogowego to przekazywanie ciepła poprzez promieniowanie, a nie jak – w przypadku tradycyjnych grzejników – poprzez ruchy konwekcyjne, co skutkuje równomiernym oddawaniem ciepła w całym pomieszczeniu. Projekt wykonawczy instalacji ogrzewania podłogowego obejmuje opis techniczny systemu, rysunki techniczne instalacji, a także zestawienie materiałów niezbędnych do wykonania instalacji.

 • dodatek Instalacja solarna do ogrzewania wody
  Instalacja solarna do ogrzewania wody

  Kolektory słoneczne są idealnym rozwiązaniem jako dodatkowe źródło energii służące do ogrzewania wody użytkowej poza sezonem grzewczym, czyli w okresie wiosenno-letnim, kiedy to ilość dostarczanego promieniowania słonecznego jest najwyższa. Średnio, na terenie Polski instalacja solarna może zaoszczędzić do 60% kosztów ogrzewania wody. Kolektory słoneczne są zatem tanim i efektywnym sposobem wykorzystania naturalnych źródeł energii w naszym domu. Projekt wykonawczy instalacji solarnej obejmuje opis techniczny systemu, schemat instalacji, specyfikację urządzeń, a także rozmieszczenie kolektorów na dachu.

 • dodatek Kominek z płaszczem wodnym
  Kominek z płaszczem wodnym

  Kominek z płaszczem wodnym jest w pełni zintegrowany z podstawowym systemem ogrzewania, a sterowanie odbywa się automatycznie. Odpowiedni sterownik kieruje obwodami w celu optymalnego gospodarowania energią z wszystkich źródeł ciepła, tak aby ich działania wzajemnie się uzupełniały. Projekt kominka z płaszczem wodnym obejmuje opis techniczny systemu, schemat instalacji i specyfikację urządzeń.

 • dodatek Kotłownia na paliwo stałe
  Kotłownia na paliwo stałe

  Opracowanie dodatkowe zawierające zmianę ogrzewania na paliwo stałe - eko groszek, pellety lub drewno opałowe. Pakiet dostępny dla większości projektów, gdzie wielkość kotłowni umożliwia zastosowanie pieca na paliwo stałe.

 • dodatek Projekt ogrzewania z wykorzystaniem pompy ciepła
  Projekt ogrzewania z wykorzystaniem pompy ciepła

  Proponujemy Państwu projekt ogrzewania z wykorzystaniem pompy ciepła wraz z ogrzewaniem podłogowym w całym domu. Duże zalety takich rozwiązań to pokaźne oszczędności na kosztach eksploatacji, uniezależnienie od dostępności i cen gazu lub innych paliw stałych, bezobsługowe użytkowanie oraz brak konieczności posiadania w domu oddzielnego pomieszczenia kotłowni. Jest to opracowanie dodatkowe, nie wchodzące w skład dokumentacji projektowej i może wymagać zmian w projekcie na etapie adaptacji. Można zamówić je wraz z projektem lub na późniejszym etapie. Zawartość projektu instalacji pompy ciepła:

  • Dobór gruntowej pompy ciepła
  • Dobór kolektora gruntowego
  • Projekt ogrzewania podłogowego w całym domu
  • Dobór systemu regulacji
 • dodatek Projekt szamba
  Projekt szamba
 • dodatek Projekt w PDF
  Projekt w PDF

  Wraz z zakupem projektu możemy dostarczyć część architektoniczną projektu oraz rzut fundamentów w formacie PDF. Takie pliki mogą okazać się bardzo przydatne np. wyceniając część prac u wykonawców lub można je wydrukować jako dodatkowe egzemplarze, które z pewnością przydadzą się na budowie.

  Zawartość plików PDF:

  • rzuty kondygnacji,
  • rzut dachu i więźby dachowej,
  • przekroje budynku,
  • rysunki elewacji,
  • zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej,
  • zestawienie więźby dachowej,
  • rzut fundamentów.
 • dodatek Szczegółowy kosztorys inwestorski
  Szczegółowy kosztorys inwestorski

  Kompletny kosztorys inwestorski jest kluczowym elementem w trakcie planowania i realizacji budowy domu. W skład kosztorysu wchodzą trzy pliki:

  • Pełen kosztorys inwestorski w pliku PDF
  • Przedmiar robót w pliku PDF
  • Kosztorys w pliku Excel - pozwalający dowolnie edytować i zmieniać pozycje kosztorysowe.

  Kosztorysy obejmują budowę budynku do stanu deweloperskiego. Przyjęliśmy średni poziom cen i materiałów dla całego kraju wg stawek Sekocenbudu na pierwszy kwartał 2014 roku.