symbol: TGH-216
projekt Jeremiasz 2 PS projekt Jeremiasz 2 PS projekt Jeremiasz 2 PS projekt Jeremiasz 2 PS
Ocena:
0,0/5 (0 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut parteru

Jeremiasz 2 PS - Rzut parteru
Jeremiasz 2 PS - Rzut parteru.
powierzchnia 143,93 m²
1. Wiatrołap 5,75 m²
2. Hall 20,78 m²
3. Kuchnia 9,70 m²
4. Spiżarnia 1,06 m²
5. Jadalnia 9,69 m²
6. Salon 26,49 m²
7. Garderoba 3,74 m²
8. Pokój 12,02 m²
9. Pokój 12,05 m²
10. Garderoba 2,36 m²
11. Pokój z garderobą 15,18 m²
12. Łazienka 4,27 m²
13. Łazienka 8,86 m²
14. Gabinet 12,08 m²
15. Kotlownia 8,12 m²
16. Garaż 34,94 m²

Przekrój

Jeremiasz 2 PS - Przekrój
Jeremiasz 2 PS - Przekrój.

Sytuacja

Jeremiasz 2 PS - Sytuacja
Jeremiasz 2 PS - Sytuacja.

Elewacja przednia

Jeremiasz 2 PS - Elewacja przednia
Jeremiasz 2 PS - Elewacja przednia.

Elewacja tylna

Jeremiasz 2 PS - Elewacja tylna
Jeremiasz 2 PS - Elewacja tylna.

Elewacja boczna

Jeremiasz 2 PS - Elewacja boczna
Jeremiasz 2 PS - Elewacja boczna.

Elewacja boczna

Jeremiasz 2 PS - Elewacja boczna
Jeremiasz 2 PS - Elewacja boczna.
projekt Sokrates 2
Pow. użytkowa:132,38 m²
Technologia:murowany
Garaż:dwustanowiskowy
Min. wymiary działki:28,11 x 22,96 m
projekt Heron 2
Pow. użytkowa:135,6 m²
Technologia:murowany
Garaż:dwustanowiskowy
Min. wymiary działki:22,88 x 27,38 m

Opis projektu Jeremiasz 2 PS

Jeśli poszukują Państwo projektu komfortowego domu parterowego, w którym będzie istniała możliwość wykorzystania powierzchni poddasza, to Jeremiasz 2 PS powinien znaleźć się w polu Państwa zainteresowania. W tym przypadku pełen program użytkowy, który zapewni codzienny komfort cztero-, pięcioosobowej rodzinie, zaplanowano na parterze. Wyznaczono przy tym miejsce na schody prowadzące na poddasze, gdzie, dokonując niewielkich zmian w projekcie, można urządzić na przykład dodatkową sypialnię, pokój gościnny lub np. pokój hobby. Zgrabną, murowaną bryłę domu Jeremiasz 2 PS urozmaicono dwoma podcieniami i przekryto eleganckim dachem wielospadowym. Zastosowanie na elewacji tradycyjnych materiałów, takich jak drewno czy piaskowiec, sprawia, że współczesna forma budynku zyskuje na przytulności i cieple. Dom o tak uniwersalnej architekturze z pewnością bez trudu wpisze się w każdy rodzaj krajobrazu.

W projekcie Jeremiasz 2 PS zachowano wyraźny podział na trzy strefy: dzienną, nocną oraz gospodarczą, co przyczyni się do zapewniania wysokiego komfortu mieszkania oraz będzie mieć korzystny wpływ na prawidłowe gospodarowanie energią. Drzwi wejściowe umieszczono w podcieniu utworzonym przy bocznej ścianie garażu. Dalej prowadzi wiatrołap, z którego poprzez kotłownię można dostać się do dwustanowiskowego garażu. Na tyłach tego ostatniego wyznaczono miejsce na przydatne szafy wnękowe. W garażu przewidziano także dodatkowe wyjście prowadzące wprost do ogrodu.

Dzienna część pomieszczeń znajduje się na lewo od sieni. Połączone ze sobą salon, jadalnia oraz kuchnia ze spiżarnią bardzo dobrze uzupełniają się tutaj funkcjonalnie. Zwolennicy kuchni zamkniętych mogą z łatwością oddzielić ją od pozostałych pomieszczeń, stawiając w tym celu ścianę działową. Atrakcyjne przedłużenie salonu tworzy częściowo zadaszony taras – idealne miejsce na zorganizowanie letniej jadalni na świeżym powietrzu.

Bardziej zaciszna część pomieszczeń znajduje się na prawo od strefy wejściowej. Tworzą ją trzy wygodne i ustawne sypialnie; wszystkie z własnymi garderobami oraz wyjściami na taras. Garderobę naprzeciwko wiatrołapu można otworzyć na sypialnię lub na hol. W tym miejscu też wyznaczono możliwość zbudowania klatki schodowej. Apartament gospodarzy dodatkowo posiada także własną łazienkę. Druga łazienka jest dostępna dla wszystkich domowników wprost z korytarza. Na parterze zaplanowano jeszcze jeden pokój, który może pełnić na przykład funkcję gabinetu, dodatkowej sypialni lub pokoju gościnnego.

Koszty budowy (wskaźnikowe)

Stan surowy zamknięty
317,5 tys. zł
Stan deweloperski
416,5 tys. zł
Kosztorys inwestorski ułatwia:
 • szczegółowe zaplanowanie budżetu budowy domu,
 • kontrolę kosztów i weryfikację poszczególnych etapów budowy,
 • wystąpienie do banku o kredyt,
 • prowadzenie negocjacji cenowych z wykonawcami.
Zamów kosztorsy inwestorski

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt Jeremiasz 2 PS?

Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.

Zadzwoń
502 363 539

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu Jeremiasz 2 PS
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Dodatki do projektu

 • dodatek Bezpłatna zgoda na zmiany
  Bezpłatna zgoda na zmiany
 • dodatek Charakterystyka energetyczna
  Charakterystyka energetyczna
 • dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu
  Dodatkowy egzemplarz projektu

  W sytuacji, gdy z jakiegoś powodu potrzebny jest dodatkowy egzemplarz projektu, udostępniamy naszym Inwestorom tę opcję. Warunkiem dokonania zakupu jest posiadanie oryginalnej dokumentacji projektu, którego dodatkowy egzemplarz chcą Państwo nabyć.

  Przybliżony czas oczekiwania: 1-5 dni.

 • dodatek Dziennik budowy
  Dziennik budowy
 • dodatek Instalacja solarna
  Instalacja solarna

  Projekt instalacji solarnej. W naszej szerokości geograficznej kolektory solarne są w stanie pokryć około 60%, a latem nawet do 100% całkowitego zapotrzebowania na energię potrzebną do przygotowania ciepłej wody użytkowej, liczonej średnio w skali roku. Można u zyskać dopłatę z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na zakup i montaż kolektorów słonecznych w wysokości do 45% inwestycji.

  Projekt zawiera wszystkie podstawowe informacje o wielkości i rodzaju poszczególnych elementów instalacji, schematy i parametry techniczne oraz informacje o lokalizacji kolektorów i ich rodzaju. Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia.

  Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Kominek z płaszczem wodnym - bezpłatny
  Kominek z płaszczem wodnym - bezpłatny

  Projekt w standardzie posiada kominek z płaszczem wodnym.

 • dodatek Kosztorys inwestorski
  Kosztorys inwestorski

  Kosztorys w formie papierowej. Dokładnie rozpisane koszty, jakie poniesie inwestor podczas budowy domu. Dostępność 1-5 dni roboczych.

 • dodatek Kosztorys inwestorski wersja elektroniczna
  Kosztorys inwestorski wersja elektroniczna

  Kosztorys w formie plików w dwóch formatach *rds (Rodos) oraz *xls (Excel). Dokładnie rozpisane koszty, jakie poniesie inwestor podczas budowy domu z możliwością ich modyfikowania. Dodatkowo Klient otrzyma wersję kosztorysu w formie papierowej.

  Przybliżony czas oczekiwania- 1-5 dni.

  Uwaga! Ze względu na formę, produkt nie podlega zwrotowi ani wymianie.

 • dodatek Ogrzewanie kominkowe z dystrybucją ciepłego powietrza
  Ogrzewanie kominkowe z dystrybucją ciepłego powietrza

  Projekt instalacji systemu dystrybucji gorącego powietrza z ogrzewania kominkowego. Posiadając kominek z systemem dystrybucji gorącego powietrza, zwiększamy efektywność dogrzewania mieszkania kominkiem. Dzięki zastosowaniu systemu kanałów i niezbędnych urządzeń możliwe jest rozprowadzenie strumienia ciepłego powietrza z kominka bezpośrednio do sąsiednich pomieszczeń.

  Projekt zawiera instalację systemu dystrybucji gorącego powietrza zintegrowaną z istniejącym kominkiem, rozrysowane schematy tras kanałów oraz stosownych urządzeń. Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Ogrzewanie podłogowe
  Ogrzewanie podłogowe

  Projekt wodnego ogrzewania podłogowego. Ogrzewanie podłogowe to komfort cieplny przy utrzymywaniu niższej temperatury w pomieszczeniu niż w przypadku ogrzewania tradycyjnego, dzięki temu jest rozwiązaniem energooszczędnym, a z punktu widzenia aranżacji wnętrz brak widocznych grzejników ułatwia wystrój pomieszczeń. Projekt ogrzewania podłogowego zawiera rozrysowaną instalację z dobraną, na podstawie strat ciepła w poszczególnych pomieszczeniach, właściwą średnicą rur grzejnych, ich rozstawem, długością obiegów grzewczych.

  Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Pergola
  Pergola

  Projekt pergoli ogrodowej. Projekt obiektu małej architektury umożliwia stworzenie wyjątkowego miejsca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. W połączeniu z odpowiednim usytuowaniem i roślinnością może zapewnić nie tylko przyjemną atmosferę w pełne słońca dni, ale też ograniczyć nagrzewanie pomieszczeń w lecie i stworzyć doskonałe ramy dla kompozycji roślinnych entuzjastom florystyki.

  Projekt zawiera rysunki elementów głównej konstrukcji i wypełnienia, opis techniczny oraz zestawienie drewna.

  Przybliżony czas oczekiwania: 1-5 dni.

 • dodatek Pompa ciepła
  Pompa ciepła

  Projekt wewnętrzny pompy ciepła. Projekt zawiera wewnętrzną instalację pompy ciepła zintegrowaną z istniejącym systemem ogrzewania, dobór mocy właściwego urządzenia w oparciu o zapotrzebowanie budynku na energię oraz stosowne dla projektu obliczenia.

  Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Rekuperacja
  Rekuperacja

  Projekt wykonawczy systemu rekuperacji.

  Stosowanie systemów wentylacji mechanicznej w budownictwie indywidualnym, pomaga zapewnić odpowiednią higienę powietrza wewnątrz kuchni, wc, pokoju dziennego czy – co ważne – również w sypialni. Poprzez zapewnienie wentylacji na odpowiednim poziomie, możemy nie tylko poprawić klimat wnętrz naszych domów, ale przede wszystkim zagwarantować sobie bezpieczeństwo i oszczędności na kosztach ogrzewania.

  Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania -14 dni.

 • dodatek Skrócony kosztorys
  Skrócony kosztorys

  Wyciąg to zestawienie ilościowe wszystkich materiałów budowlanych użytych w projekcie. Planując budowę domu, warto skorzystać z zestawienia materiałowego, które ułatwi Państwu porównanie cen materiałów budowlanych w hurtowniach, kupno odpowiedniej ilości materiałów potrzebnych do budowy domu, organizację prac budowlanych zarówno jeżeli planują Państwo budowę domu sposobem gospodarczym, jak i z pomocą firm budowlanych.

 • dodatek Tablica budowlana
  Tablica budowlana

  Budowlana tablica informacyjna o wielkości 70cm na 120cm, zgodna z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 26.06.2002 roku Dz.U. Nr 108 z 17 lipca 2002 r.poz.953 z póź. zmianami wykonana na płycie PCV o grubości 0,6 mm techniką zapewniającą jej trwałość i czytelność przez cały okres trwania budowy domu.

 • dodatek Wiazary
  Wiazary

  Projekt więźby dachowej opartej na wiązarach dostępny do wybranych projektów.

  Zalety:

  • Wybierając wiązary prefabrykowane oszczędzasz na kosztach więźby.
  • Wybierając wiązary prefabrykowane otrzymujesz dach najwyższej jakości.
  • Otrzymujesz konstrukcję z fabryki, z gwarancją.
  • Montaż trwa kilka dni.

  Przybliżony czas oczekiwania: 1-5 dni.

 • dodatek Zestawienie materiałów
  Zestawienie materiałów

  Planując budowę domu, warto skorzystać z zestawienia materiałowego, które ułatwi Państwu porównanie cen materiałów budowlanych w hurtowniach, kupno odpowiedniej ilości materiałów potrzebnych do budowy domu, organizację prac budowlanych zarówno jeżeli planują Państwo budowę domu sposobem gospodarczym, jak i z pomocą firm budowlanych.