Wizualizacja 1 domu Eco 33 Wizualizacja 2 domu Eco 33 Wizualizacja 3 domu Eco 33 Wizualizacja 4 domu Eco 33
Ocena:
4,4/5 (59 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut parteru

Eco 33 - Rzut parteru
Eco 33 - Rzut parteru
1. Wiatrołap 4,85 m²
2. Hol 6,28 m²
3. Pokój dzienny + jadalnia 39,27 m²
4. Kuchnia 9,69 m²
5. Korytarz 5,48 m²
6. Sypialnia 15,69 m²
7. Pokój 11,81 m²
8. Pokój 9,62 m²
9. Łazienka 7,27 m²
10. Kotłownia 4,58 m²
11. Garaż 19,34 m²

Sytuacja

Eco 33 - Sytuacja
Eco 33 - Sytuacja

Przekrój

Eco 33 - Przekrój
Eco 33 - Przekrój

Elewacje

Eco 33 - Elewacja przednia
Eco 33 - Elewacja przednia.
Eco 33 - Elewacja tylna
Eco 33 - Elewacja tylna.
Eco 33 - Elewacja lewa
Eco 33 - Elewacja lewa.
Eco 33 - Elewacja prawa
Eco 33 - Elewacja prawa.

Opis projektu Eco 33

Eco 33 to jednorodzinny, murowany dom parterowy z garażem jednostanowiskowym o powierzchni 114,27 m². Jego nowoczesna, jasna i modna elewacja sprawia, że stanowi przytulną propozycję dla trzy- lub nawet czteroosobowej rodziny. Dom Eco 33 zachwyca prostą bryłą, wielospadowym dachem oraz nowoczesnym układem pomieszczeń, dostosowanym do indywidualnych potrzeb każdego z członków rodziny.

Duże przeszklenia w projekcie domu Eco 33 nadają mu nowoczesnego charakteru, zapewniają dużą ilość naturalnego światła i nawiązują do charakterystycznego, skandynawskiego stylu. Jeżeli szukamy domu, który wpisze się w miejski krajobraz, a jednocześnie wyróżni na tle klasycznej architektury – to rozwiązanie idealne.

Projekt domu z dużą strefą dzienną – ponad 48 m²

Do domu Eco 33 wchodzi się przez wiatrołap o powierzchni 4,85 m². Prowadzi on aż w trzy miejsca: do holu, garażu lub kotłowni (która może stać się spiżarnią, w zależności od potrzeb inwestorów). W dalszej części projektu znajdziemy pokój dzienny z jadalnią o powierzchni 39,27 m² i otwartą kuchnię, która w połączeniu z salonem daje aż 48 m² praktycznej powierzchni.

Jeżeli chcemy mieć stały kontakt z gośćmi lub domownikami, dzięki takiemu połączeniu nie musimy obawiać się pracowitego podawania posiłków, które wykluczy nas z dyskusji. Otwarta kuchnia pozwala być stale na bieżąco, a jednocześnie daje możliwość uniknięcia noszenia jedzenia przez wąski korytarz. Naprzeciwko salonu znajduje się łazienka o powierzchni 7,27 m². Do drugiej części domu prowadzi długi korytarz.

Trzy sypialnie w strefie nocnej

W strefie nocnej znajdują się trzy sypialnie (ich powierzchnia to 9,62 m², 11,81 m² oraz 15,69 m²). Największa z nich została zaplanowana tak, by stanowić wygodne miejsce odpoczynku i relaksu dla rodziców, podczas gdy mniejsze pomieszczenia będą dobrymi pokojami dla najmłodszych. Mogą tam rozwijać swoje pasje, uczyć się lub spotykać z przyjaciółmi. Jednocześnie, oddzielenie strefy dziennej od nocnej pozwala na odpoczynek, nawet jeżeli inni domownicy przyjmują w tym czasie gości.

Garaż jednostanowiskowy o powierzchni 19,34 m²

Garaż jednostanowiskowy w projekcie domu Eco 33 to miejsce, gdzie nie tylko wygodnie będziemy przechowywać swoje auto i chronić je przed różnymi zjawiskami atmosferycznymi. Mamy tam również możliwość schowania roweru czy hulajnogi, na które często nie mamy miejsca w innych, częściej użytkowanych pomieszczeniach. Garaż zapewni sprzętom bezpieczeństwo, a bezpośrednie wejście do domu ochronę domownikom m.in. gdy pada deszcz, a my chcemy szybko znaleźć się wewnątrz, bez niemiłej konfrontacji z pogodą.

Wybuduj dom w cenie mieszkania

Eco 33 to projekt, który można wybudować w cenie porównywalnej z kosztem zakupu mieszkania w mieście. Jeżeli zawsze marzyliśmy o posiadaniu własnego tarasu, nie lubimy zgiełku miasta, a jednocześnie cenimy sobie niezależność od sąsiadów, to jeden z tych projektów, który skutecznie przekona nas do budowy własnych czterech ścian. Budując go nie trzeba mieć również bardzo dużej działki, jej minimalna szerokość wynosi zaledwie 20 m.

Technologia wykonania

Technologia murowana.

Koszty budowy domu Eco 33

Stan surowy zamknięty
218,5 tys. zł
Stan deweloperski
303,5 tys. zł
3200 zł 3100 zł

Zadzwoń 502 363 539

Skorzystaj z bezpłatnej kosultacji z Doradcą Projektowym!

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu Eco 33
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Pakiet GRATISÓW do projektu

Dedykowane gratisy do projektu Eco 33! Do zamówienia możesz wybrać do 5 dowolnych gratisów z poniższej listy.

Podobne projekty

Dedykowane dodatki

Archiwalny egzemplarz projektu
200,00 zł
Kosztorys inwestorski
450,00 zł
autor: Ecodomy