Rzut parteru
Rzut poddasza
Opis projektu E4 G1 ECONOMIC wersja A
Jeśli szukają Państwo domu parterowego z poddaszem użytkowym przeznaczonego dla czteroosobowej rodziny, to projekt E4 ECONOMIC (wersja A) będzie propozycją, którą warto wziąć pod uwagę. Prosta architektura została tu połączona z nowoczesnym wykończeniem. Bryła została zaprojektowana na rzucie prostokąta i przykryta symetrycznym stromym dwuspadowym dachem. W formę wkomponowano garaż jednostanowiskowy, który nie rzuca się zbytnio w oczy. Wjazd do garażu oraz wejście do domu zostały nieco cofnięte i umieszczone we wnęce chroniącej przed deszczem. Zaletą projektu jest atrakcyjny, dołączony do tylnej ściany domu taras, który jest częściowo zadaszony. Dzięki temu można spędzać na nim czas niezależnie od pogody. Projekt prezentuje się elegancko dzięki połączeniu białej, tynkowej elewacji z drewnianą okładziną podkreślającą przeszklenia na tylnej elewacji oraz część wejściową. Dzięki dużej powierzchni okien wnętrze domu będzie dobrze doświetlone naturalnym światłem słonecznym.
Główną zaletą projektu E4 ECONOMIC (wersja A) jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Dom podzielono na dwie części: dzienną zaprojektowaną na parterze oraz nocną na poddaszu. Plusem jest połączenie części mieszkalnej z garażem, dzięki czemu można w łatwy sposób przenieść zakupy z samochodu do spiżarni. Głównym pomieszczeniem na parterze jest przestronny salon połączony z jadalnią oraz kuchnią. Piękną dekoracją salonu jest duży kominek, który umili czas domownikom. Na parterze rozlokowano także łazienkę, dodatkowy pokój oraz spiżarnię sąsiadującą z kuchnią. Przez salon można wyjść bezpośrednio do ogrodu. Na poddaszu znajdują się trzy wygodne sypialnie, garderoba, pralnia oraz łazienka i osobna toaleta.
Atuty kolekcji ECONOMIC:
• prosta konstrukcja domu – niskie koszty budowy,
• standardowe wymiary stolarki okiennej – najtańsze rozwiązania profili okiennych,
• brak okrągłych okien, rozbudowanych przeszkleń i rolet,
• nowoczesna interpretacja klasycznej bryły domu,
• optymalny układ funkcjonalny,
• idealne proporcje budynku – atrakcyjny efekt estetyczny,
• czysta forma bez zbędnych detali.
Technologia wykonania
- Ściany zewnętrzne: murowane, dwuwarstwowe, beton komórkowy YTONG 24 cm, ocieplenie wełna mineralna 12 cm
- Strop: międzypiętrowy gęstożebrowy Teriva
- Dach: konstrukcja drewniana, ocieplenie wełna mineralna ISOVER 30 cm, dachówka ceramiczna płaska Bergamo firmy RöbenElewacje: tynk cienkowarstwowy mineralny w kolorze TO-PA001 z palety firmy Termo Organika, okładzina drewniana
- Stolarka: drewniana, PVC lub aluminiowa
- Okna połaciowe: rozwiązania technologiczne i wyłaz dachowy firmy VELUX
Koszty budowy domu E4 G1 ECONOMIC wersja A
- Stan surowy zamknięty
- 203,5 tys. zł
- Stan deweloperski
- 323,5 tys. zł

Zadzwoń 52 384 49 90
Skorzystaj z bezpłatnej kosultacji z Doradcą Projektowym!
Pakiet GRATISÓW do projektu
Dedykowane gratisy do projektu E4 G1 ECONOMIC wersja A! Do zamówienia możesz wybrać do 5 dowolnych gratisów z poniższej listy.
Warianty
- E4 G1 ECONOMIC wersja B
- Pow. użytkowa:135,52 m²
- Technologia:murowany
- Garaż:jednostanowiskowy
- Min. wymiary działki:21,8 x 21,4 m
Podobne projekty
Dedykowane dodatki
Architekt radzi
- Czy można po obu stronach na ścianach szczytowych zrobić balkony?
Jeśli chcą Państwo zaprojektować balkony z wyjściem z sypialni, będzie można to zrobić na etapie adaptacji projektu. Wyrazimy potrzebne zgody na zmiany i prześlemy wraz z projektem.
- Interesuje mnie projekt E4 ECONOMIC (wersja A). Czy można nie robić w sypialni na parterze wyjścia na taras oraz usunąć jedno wyjście w pokoju dziennym?
Tak, do projektu dołączymy zgodę na modyfikacje w zakresie stolarki otworowej, dzięki której będzie możliwe wykonanie dowolnych zmian związanych z oknami, drzwiami oraz bramą garażową.
- Projekt domu E4 ECONOMIC (wersja A) podoba się całej mojej rodzinie. Czy można w pomieszczeniu nr 3 na poddaszu zamiast garderoby zrobić łazienkę?
Oczywiście, istnieje możliwość zmiany funkcjonalności pomieszczeń. Aby w obecnej garderobie zrobić łazienkę, konieczne będzie doprowadzenie do niej instalacji wodno-kanalizacyjnej. Do projektu dołączymy niezbędne zgody na zmiany.