Wizualizacja 1 domu Domek Miodowy 003 ET Wizualizacja 2 domu Domek Miodowy 003 ET
Ocena:
0,0/5 (0 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut parteru

Domek Miodowy 003 ET - Rzut parteru
Domek Miodowy 003 ET - Rzut parteru
1. przedsionek 2,66 m²
2. holl 2,89 m²
3. pokój dzienny z aneksem kuch. 23,25 m²
4. pom. tech. 4,70 m²
5. korytarz 2,48 m²
6. łazienka 4,43 m²
7. sypialnia 1 8,39 m²
8. sypialnia 2 9,89 m²

Sytuacja

Domek Miodowy 003 ET - Sytuacja
Domek Miodowy 003 ET - Sytuacja

Przekrój

Domek Miodowy 003 ET - Przekrój
Domek Miodowy 003 ET - Przekrój

Elewacje

Domek Miodowy 003 ET - Elewacja przednia
Domek Miodowy 003 ET - Elewacja przednia.
Domek Miodowy 003 ET - Elewacja tylna
Domek Miodowy 003 ET - Elewacja tylna.
Domek Miodowy 003 ET - Elewacja lewa
Domek Miodowy 003 ET - Elewacja lewa.
Domek Miodowy 003 ET - Elewacja prawa
Domek Miodowy 003 ET - Elewacja prawa.

Opis projektu Domek Miodowy 003 ET

Projekt Domek Miodowy 003 ET to parterowy dom bez garażu. Jego tradycyjna forma sprawia, że budynek wpisze się w każdy krajobraz: ten miejski, jak i wiejski. Powierzchnia użytkowa domu wynosi jedynie 58,7 m², a mimo to wygodnie może w nim zamieszkać nawet trzyosobowa rodzina.

Projekt domu z wygodnym pokojem dziennym

W projekcie znajduje się w pełni wygodny układ pomieszczeń. Podział na strefę dzienną i nocną to udogodnienie, które docenią wszyscy inwestorzy. W projekcie zawarto: dwie sypialnie (o powierzchni 8,39 m² oraz 9,89 m²), łazienkę, pomieszczenie techniczne oraz pokój dzienny z aneksem kuchennym (23,25 m²).

Projekt Domek Miodowy 003 ET to idealne rozwiązanie dla młodego małżeństwa, pary seniorów, singla lub rodziny z małym dzieckiem. Brak pomieszczeń na drugiej kondygnacji docenią przede wszystkim osoby starsze, którym przemieszczanie się schodami może sprawiać problem – oraz rodzice najmłodszych, którzy niepokoją się o bezpieczeństwo dzieci.

Projekt z wygodną częścią tarasową

Z tyłu budynku znajduje się wygodna część tarasowa, gdzie można odpocząć po dniu pełnym obowiązków. Jeżeli lubimy spędzać czas na świeżym powietrzu, ta propozycja na pewno nas ucieszy. Warto wziąć ją pod uwagę również podczas zimy, gdy będziemy mieć potrzebę zaczerpnięcia świeżego powietrza. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w dalszej części działki zorganizować część odpoczynkową, zorganizować grilla ze znajomymi lub zbudować altankę – wszystko zależy od tego na co pozwala nam posiadany teren. To dom, który na pewno sprzyja niewielkim przyjęciom i spotkaniom ze znajomymi.

Dom z kominkiem – miłe miejsce dla całej rodziny

Kominek zawsze robi wrażenie na inwestorach, przede wszystkim w te zimniejsze miesiące, gdy często nie możemy myśleć o niczym innym niż powrót do ciepłego domu. Dzięki połączeniu salonu z aneksem kuchennym, możemy łatwo przemieszczać się między pomieszczeniami. Nic nie stoi na przeszkodzie, by uczynić czas w pokoju dziennym tradycją. Podanie posiłku, a potem odpoczynek przy kominku i filmie może stać się ulubioną częścią dnia. Łatwo dostępny aneks kuchenny sprzyja nie tylko rozmowom z innymi członkami rodziny, którzy znajdują się w salonie, ale również szybkiemu i łatwemu podawaniu posiłków.

Domek Miodowy 003 ET to propozycja, którą można wybudować w cenie mieszkania. Jeżeli szukamy alternatywy dla życia w mieście, jest to jedna z tych propozycji, która wpisze się w każdy krajobraz. Mamy nie tylko szansę posiadania własnej przestrzeni, ogródka oraz stałego kontaktu z naturą, ale również braku uciążliwych sąsiadów za ścianą i głośnych dźwięków, które często towarzyszą życiu w mieście.

Koszty budowy domu Domek Miodowy 003 ET

Stan surowy zamknięty
99 tys. zł
Stan deweloperski
147,5 tys. zł

Zadzwoń 52 384 49 90

Skorzystaj z bezpłatnej kosultacji z Doradcą Projektowym!

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu Domek Miodowy 003 ET
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Pakiet GRATISÓW do projektu

Dedykowane gratisy do projektu Domek Miodowy 003 ET! Do zamówienia możesz wybrać do 5 dowolnych gratisów z poniższej listy.

Warianty

Podobne projekty

Dedykowane dodatki

Kosztorys inwestorski
450,00 zł
autor: Domek