Wizualizacja 1 domu Dom gotowy MP1-G Wizualizacja 2 domu Dom gotowy MP1-G Wizualizacja 3 domu Dom gotowy MP1-G
Ocena:
4,5/5 (13 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut parteru

Dom gotowy MP1-G - Rzut parteru
Dom gotowy MP1-G - Rzut parteru
1. Wiatrołap 3,30 m²
2. Salon 40,80 m²
3. Aneks kuchenny 5,70 m²
4. Spiżarnia 1,70 m²
5. Korytarz 4,70 m²
6. Łazienka 7,90 m²
7. Sypialnia 11,00 m²
8. Sypialnia 11,70 m²
9. Kotłownia 4,10 m²
10. Garaż 17,60 m²

Rzut parteru - powierzchnie w centymetrach

Dom gotowy MP1-G - Rzut parteru - powierzchnie w centymetrach
Dom gotowy MP1-G - Rzut parteru - powierzchnie w centymetrach

Opis projektu Dom gotowy MP1-G

Projekt z budową za 249 tys. złotych! Gotowy w 2 miesiące!

Praefa to skandynawska technologia ciepłych, zdrowych i ekologicznych ścian ceramicznych z keramzytu, czyli lekkiego kruszywa budowlanego. Keramzyt jest wypalany z oczyszczonej gliny w temperaturze 1200° C. W jego produkcji nie stosuje się żadnych dodatkowych domieszek, w trakcie wytwarzania keramzytu nie powstają też odpady. Podczas wypalania uzyskuje się materiał w formie porowatych brył pokrytych twardą ceramiczną powłoką. Uzyskane kruszywo jest niepalne, obojętne chemicznie, odporne na wodę, mróz, pleśń, grzyby, procesy gnilne czy na zagnieżdżanie się owadów i gryzoni. Wyróżnia się przy tym bardzo dobrymi parametrami cieplnymi i akustycznymi. Ściany z keramzytu zapewniają klimat charakterystyczny dla domów z cegły. Mają przy tym bardzo gładką powierzchnię, której nie trzeba tynkować, nie wymagają też sezonowania. Prefabrykaty są przygotowywane z dużą precyzją, co pozwala uniknąć wielu błędów wykonawczych i zminimalizować ryzyko pojawienia się mostków termicznych. Ściany jeszcze w fabryce są uzbrajane w przewody instalacji elektrycznej i bruzdy instalacji wodno-kanalizacyjnej. Domy Praefa w standardzie posiadają również rozprowadzoną instalację domu inteligentnego, która umożliwia sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, nagłośnieniem oraz roletami i zasłonami.

Technologia Praefa, ze względu na bardzo wysoką jakość budulca (keramzytu), jest około dwa razy droższa od systemów tradycyjnych (murowania), jednak z uwagi na to, że konstrukcje są powtarzalne, cena zakupu domów wykonanych w tej technologii jest bardzo atrakcyjna. Ściany są objęte pięćdziesięcioletnim okresem gwarancyjnym. 

Wykonany w technologii Praefa dom gotowy MP1-G to idealna propozycja dla trzyosobowej rodziny, która chciałaby zamieszkać w wygodnym, ciepłym i ekologicznym budynku. Jedną z istotnych zalet domów gotowych z keramzytu jest tempo ich budowy, montaż na placu budowy trwa bowiem zaledwie 2 miesiące. Jest to więc doskonała opcja dla rodzin, które jak najszybciej chciałyby wprowadzić się do swojego nowego domu.

Dom gotowy MP1-G zaplanowano na rzucie w kształcie prostokąta i przekryto dachem kopertowym. Budynek wyróżnia się prostą elegancją, którą podkreślają nowocześnie wykończone elewacje. W jego bryłę wkomponowano jednostanowiskowy garaż, który stanowi integralną część obiektu. Do drzwi wejściowych prowadzi kilka stopni, dalej wiedzie wiatrołap. Po opuszczeniu sieni znajdziemy się w otwartym salonie. To pomieszczenie w naturalny sposób tworzy serce całego domu i zapewnia doskonałe warunki dla rodzinnej integracji oraz spotkań w szerszym gronie. W salonie przewidziano miejsce na aneks kuchenny ze spiżarnią, z drugiej strony natomiast umieszczono wyjście na zacieniony pergolą taras. Pomieszczenia prywatne znajdują się po prawej stronie od drzwi wejściowych. Na domowników czekają tutaj dwie ustawne sypialnie, tuż obok znajduje się również rodzinna łazienka. Z mieszkania jest dostępny garaż, z którego z kolei można dostać się do niewielkiej kotłowni.

Koszty budowy domu Dom gotowy MP1-G

Stan surowy zamknięty
brak danych
Stan deweloperski
249 tys. zł

Zadzwoń 52 384 49 90

Skorzystaj z bezpłatnej kosultacji z Doradcą Projektowym!

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu Dom gotowy MP1-G
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Pakiet GRATISÓW do projektu

Dedykowane gratisy do projektu Dom gotowy MP1-G! Do zamówienia możesz wybrać do 5 dowolnych gratisów z poniższej listy.

Warianty

projekt Dom gotowy MP1
 • Dom gotowy MP1
 • Pow. użytkowa:108,6 m²
 • Technologia:prefabrykaty
 • Garaż:bez garażu
 • Min. wymiary działki:23,38 x 21,04 m
zapytaj o cenę
projekt Dom gotowy MP2
 • Dom gotowy MP2
 • Pow. użytkowa:166 m²
 • Technologia:prefabrykaty
 • Garaż:bez garażu
 • Min. wymiary działki:b/d
zapytaj o cenę
projekt Dom gotowy MP3
 • Dom gotowy MP3
 • Pow. użytkowa:166 m²
 • Technologia:prefabrykaty
 • Garaż:bez garażu
 • Min. wymiary działki:b/d
zapytaj o cenę

Podobne projekty

Dedykowane dodatki

Kosztorys inwestorski
450,00 zł
autor: Expobud