Rzut parteru
Rzut poddasza
- 3990 zł
- Dodaj do schowka
- Pokaż projekt
- Zamów
- 3990 zł
- Dodaj do schowka
- Pokaż projekt
- Zamów
Opis projektu Dakota wersja B z garażem
Wygodny, przestronny dom na wąską działkę (15,8m). Nowoczesny wygląd powoduje, że będzie pasował zarówno do otoczenia naturą, jak i do zabudowy miejskiej. Parter to strefa dzienna - duży salon z jadalnią , kuchnia, pom. gospodarcze. Wszystko otwarte na ogród. Dodatkowe pomieszczenie. na sprzęt ogrodniczy lub skład opału. Piętro to trzy sypialnie a także na ciekawie rozwiązanej galerii miejsce do pracy lub zabawy, domową biblioteczkę z widokiem na pokój dzienny poniżej. Pokoje na piętrze posiadają wyjście na balkon. Taras do dowolnej aranżacji (basen nie jest częścią składową projektu - to tylko propozycja zagospodarowania ogrodu).
Technologia wykonania
- Fundamenty: betonowe.
- Ściany zewnętrzne: gazobeton 24 cm + styropian 14 cm.
- Ściany wewnętrzne: bloczki gazobetonowe 24cm.
- Strop: gęstożebrowy Teriva I.
- Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna.
Koszty budowy (wskaźnikowe)
- Stan surowy zamknięty
- 314,5 tys. zł
- Stan deweloperski
- 512,5 tys. zł
- szczegółowe zaplanowanie budżetu budowy domu,
- kontrolę kosztów i weryfikację poszczególnych etapów budowy,
- wystąpienie do banku o kredyt,
- prowadzenie negocjacji cenowych z wykonawcami.
Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt Dakota wersja B z garażem?
Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.
Dodatki do projektu
-
Bezpłatna zgoda na zmiany
-
Charakterystyka energetyczna
-
Dziennik budowy
-
Egzemplarz archiwalny projektu
Dodatkowy egzemplarz projektu dla inwestora (nie stanowi dokumentacji do złożenia w urzędzie).
-
Kosztorys
Kosztorys to szczegółowe opracowanie zawierające książkę przedmiarów, zestawienia materiałów oraz pełne obliczenia kosztorysowe z podziałem na stan surowy oraz wykończenia. Wszystkie opracowania kosztorysowe i kalkulacyjne przygotowujemy na podstawie średnich cen rynkowych (netto) cennika Sekocenbud, zakładając realizację budowy przez firmę budowlaną. Kosztorysy uwzględniają stan surowy oraz wykończenia, nie obejmują natomiast instalacji wewnętrznych i armatury sanitarnej, na które przewidzieć należy ok. 15% wartości kosztorysowej stanu surowego.
-
Projekt instalacji pompy ciepła
Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które pobiera określoną ilość energii cieplnej ze źródła ciepła, którym może być np. grunt, woda gruntowa, powietrze, ścieki itp. i za pomocą procesów termodynamicznych przenosi ją do górnego źródła ciepła, które bezpośrednio stanowi system grzewczy budynku - ogrzewanie podłogowe.
-
Projekt instalacji solarnej
Instalacja solarna jest systemem, który za pomocą kolektorów słonecznych umożliwia wykorzystanie energii słonecznej do podgrzania ciepłej wody użytkowej oraz wspomagania instalacji centralnego ogrzewania. Pozyskaną energię kolektory przekazują do odbiorników ciepła, dzięki czemu zgromadzona w zasobniku woda jest podgrzewana, a układ solarny może współpracować także z kotłem lub z pompą ciepła.