Rzut parteru
Rzut poddasza
Opis projektu Celinka
Jeśli szukają Państwo niewielkiego domu parterowego z poddaszem użytkowym, projekt Celinka będzie idealną propozycją. Tym, co wpłynie na obniżenie kosztów realizacji oraz późniejszej eksploatacji, jest prosta bryła zaprojektowana na planie prostokąta zwieńczona dwuspadowym dachem. Okapy dachowe podkreślają główne wejście do domu od strony frontowej oraz wejście do kotłowni zlokalizowane z boku domu. Za domem znajduje się niewielki taras, z którego można zejść bezpośrednio do ogrodu. Biała kolorystyka elewacji została ozdobiona szerokimi opaskami okiennymi.
Główną zaletą projektu Celinka jest podział na strefy dzienną oraz nocną względem kondygnacji. Takie rozwiązanie zapewni spokojny odpoczynek mieszkańcom z dala od codziennego zgiełku. Do wnętrza domu przechodzi się przez przedsionek, który chroni dom przed utratą ciepła. Reprezentacyjnym pomieszczeniem jest przestronny salon wypoczynkowy połączony z jadalnią mieszczącą stół dla całej rodziny oraz aneksem kuchennym, tworząc otwartą przestrzeń. Znajdujące się w salonie schody prowadzą na poddasze. Dwuskrzydłowe drzwi otwierają dom na taras, który stanowi łącznik między wnętrzem domu a ogrodem. W prawej części zlokalizowano łazienkę, kotłownię oraz pokój, który sprawdzi się doskonale jako gabinet do pracy w domu czy domowa biblioteka.
Na dobrze doświetlonym promieniami słonecznymi wpadającymi przez okna dachowe poddaszu domu Celinka rozmieszczono wszystkie pomieszczenia prywatne domowników. Znajdują się tu dwie duże sypialnie, garderoba, w której pomieści się każdy drobiazg, a także łazienka.
Technologia wykonania
Koszty budowy domu Celinka
- Stan surowy zamknięty
- 116,5 tys. zł
- Stan deweloperski
- 183,5 tys. zł

Zadzwoń 52 384 49 90
Skorzystaj z bezpłatnej kosultacji z Doradcą Projektowym!
Pakiet GRATISÓW do projektu
Dedykowane gratisy do projektu Celinka! Do zamówienia możesz wybrać do 5 dowolnych gratisów z poniższej listy.
Podobne projekty
Dedykowane dodatki
Architekt radzi
- Czy w projekcie Celinka możliwe będzie przeniesienie kuchni na tył budynku?
Do wszystkich projektów standardwowo dołączamy zgodę na zmianę funkcji pomieszczeń. Przeniesienie kuchni w tym przypadku nie stanowi modyfikacji trudnej do przeprowadzenia. Będzie wiązało się m. in. z koniecznością przeniesienia instalacji kuchennych oraz zmianą lokalizacji tarasu.