symbol: TES-572
projekt Baltazar projekt Baltazar
Ocena:
0,0/5 (0 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut parteru

Baltazar - Rzut parteru
Baltazar - Rzut parteru.
powierzchnia 109,05 m²
1. Wiatrołap 6,84 m²
2. Hall 5,91 m²
3. Kuchnia 11,22 m²
4. Spiżarnia 0,90 m²
5. Jadalnia 11,71 m²
6. Salon 25,88 m²
7. Gabinet 12,09 m²
8. Garderoba 3,14 m²
9. Łazienka 4,73 m²
10. Pom. gospodarcze 5,85 m²
11. Garaż 20,78 m²

Rzut poddasza

Baltazar - Rzut poddasza
Baltazar - Rzut poddasza.
powierzchnia 68,88 m²
1. Hall 6,73 m²
2. Łazienka 6,81 m²
3. Pokój 13,06 m²
4. Pokój 12,62 m²
5. Pokój 13,19 m²
6. Garderoba 4,11 m²
7. Strych 12,36 m²

Przekrój

Baltazar - Przekrój
Baltazar - Przekrój.

Elewacja przednia

Baltazar - Elewacja przednia
Baltazar - Elewacja przednia.

Elewacja tylna

Baltazar - Elewacja tylna
Baltazar - Elewacja tylna.

Elewacja lewa

Baltazar - Elewacja lewa
Baltazar - Elewacja lewa.

Elewacja prawa

Baltazar - Elewacja prawa
Baltazar - Elewacja prawa.
projekt Baltazar G2
Pow. użytkowa:140,2 m²
Technologia:murowany
Garaż:dwustanowiskowy
Min. wymiary działki:19,73 x 24,53 m
projekt Damokles
Pow. użytkowa:140,59 m²
Technologia:murowany
Garaż:jednostanowiskowy
Min. wymiary działki:19,77 x 21,77 m
projekt Fidiasz
Pow. użytkowa:145,15 m²
Technologia:murowany
Garaż:jednostanowiskowy
Min. wymiary działki:19,81 x 22,68 m
projekt Solon
Pow. użytkowa:131,23 m²
Technologia:murowany
Garaż:jednostanowiskowy
Min. wymiary działki:19,58 x 21,68 m

Opis projektu Baltazar

Projekt Baltazar to propozycja domu parterowego z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem w bryle budynku. Ciekawa architektura domu sprawia, że wpisze się on zarówno w krajobraz miejski, jak i podmiejski. Frontową ścianę budynku urozmaica narożny podcień wejściowy wsparty na zgrabnej kolumnie oraz duża lukarna z balkonem. Od strony ogrodu umieszczono drugą, symetrycznie rozmieszczoną lukarnę oraz podcień nad tarasem, który osłania zarówno przed zbytnim nasłonecznieniem, jak i ulewnym deszczem. Z tarasu do ogrodu prowadzą niewielkie schody ogrodzone murkami o półokrągłym kształcie. Biało-żółta kolorystyka elewacji połączona z klinkierową, ceglaną okładziną ozdobiona została szerokimi opaskami okiennymi.

Wnętrze domu Baltazar kryje w sobie dobrze pomyślany układ pomieszczeń wykorzystujący każdy metr kwadratowy powierzchni. Do środka przechodzi się przez przedsionek, w którym wydzielono miejsce na szafę wnękową. Reprezentacyjnym pomieszczeniem parteru jest przestronny salon wypoczynkowy połączony z jadalnią dla całej rodziny oraz kuchnią osłoniętą dużym stołem barowym idealnym do spożywania szybkich posiłków. Z kuchnią sąsiaduje niewielka spiżarnia, w której można przechować artykuły spożywcze. Narożny kominek stworzy romantyczną atmosferę w salonie. W prawej części domu Baltazar znajduje się pomieszczenie gospodarcze przeznaczone na kotłownię, garaż, łazienka dla gości oraz dodatkowy, zaciszny pokój, który sprawdzi się jako gabinet lub domowa biblioteczka.

Na poddaszu domu Baltazar rozmieszczono wszystkie prywatne pokoje mieszkańców. Znajdują się tu trzy wygodne, przestronne sypialnie. Zaletą jest możliwość wyjścia z pokojów na balkony, z których roztacza się widok na okolicę. Poza tym na górnej kondygnacji zaplanowano także dużą łazienkę oraz garderobę dostępne dla wszystkich domowników. Pomieszczenie nad garażem można zaadaptować w miarę potrzeb.

Technologia wykonania

 • Fundamenty: betonowe
 • Ściany zewnętrzne: beton komórkowy
 • Ściany wewnętrzne: beton komórkowy
 • Strop: gęstożebrowy
 • Elewacje: tynk strukturalny
 • Pokrycie dachu: dachówka
 • Konstrukcja dachu: tradycyjna drewniana

Koszty budowy (wskaźnikowe)

Stan surowy zamknięty
237 tys. zł
Stan deweloperski
367 tys. zł
Kosztorys inwestorski ułatwia:
 • szczegółowe zaplanowanie budżetu budowy domu,
 • kontrolę kosztów i weryfikację poszczególnych etapów budowy,
 • wystąpienie do banku o kredyt,
 • prowadzenie negocjacji cenowych z wykonawcami.
Zamów kosztorsy inwestorski

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt Baltazar?

Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.

Zadzwoń
502 363 539

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu Baltazar
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Dodatki do projektu

 • dodatek Bezpłatna zgoda na zmiany
  Bezpłatna zgoda na zmiany
 • dodatek Charakterystyka energetyczna
  Charakterystyka energetyczna
 • dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu
  Dodatkowy egzemplarz projektu

  W sytuacji, gdy z jakiegoś powodu potrzebny jest dodatkowy egzemplarz projektu, udostępniamy naszym Inwestorom tę opcję. Warunkiem dokonania zakupu jest posiadanie oryginalnej dokumentacji projektu, którego dodatkowy egzemplarz chcą Państwo nabyć.

  Przybliżony czas oczekiwania: 1-5 dni.

 • dodatek Dziennik budowy
  Dziennik budowy
 • dodatek Instalacja solarna
  Instalacja solarna

  Projekt instalacji solarnej. W naszej szerokości geograficznej kolektory solarne są w stanie pokryć około 60%, a latem nawet do 100% całkowitego zapotrzebowania na energię potrzebną do przygotowania ciepłej wody użytkowej, liczonej średnio w skali roku. Można u zyskać dopłatę z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na zakup i montaż kolektorów słonecznych w wysokości do 45% inwestycji.

  Projekt zawiera wszystkie podstawowe informacje o wielkości i rodzaju poszczególnych elementów instalacji, schematy i parametry techniczne oraz informacje o lokalizacji kolektorów i ich rodzaju. Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia.

  Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Kominek z płaszczem wodnym
  Kominek z płaszczem wodnym

  Projekt instalacji ogrzewania kominkowego z płaszczem wodnym. Posiadając kominek z płaszczem wodnym podłączony do instalacji C.O. dysponujemy niezależnym lub dodatkowym źródłem ciepła. Dzięki zastosowaniu niezbędnych urządzeń do prawidłowego montażu kominka w instalacji możliwa jest współpraca urządzenia z istniejącym już innym piecem, takim jak gazowy, elektryczny czy olejowy. Projekt zawiera instalację ogrzewania kominkowego zintegrowaną z istniejącym systemem ogrzewania, rozrysowane schematy tras przewodów oraz stosownych urządzeń.

  Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Kosztorys inwestorski
  Kosztorys inwestorski

  Kosztorys w formie papierowej. Dokładnie rozpisane koszty, jakie poniesie inwestor podczas budowy domu. Dostępność 1-5 dni roboczych.

 • dodatek Kosztorys inwestorski wersja elektroniczna
  Kosztorys inwestorski wersja elektroniczna

  Kosztorys w formie plików w dwóch formatach *rds (Rodos) oraz *xls (Excel). Dokładnie rozpisane koszty, jakie poniesie inwestor podczas budowy domu z możliwością ich modyfikowania. Dodatkowo Klient otrzyma wersję kosztorysu w formie papierowej.

  Przybliżony czas oczekiwania- 1-5 dni.

  Uwaga! Ze względu na formę, produkt nie podlega zwrotowi ani wymianie.

 • dodatek Ogrzewanie kominkowe z dystrybucją ciepłego powietrza
  Ogrzewanie kominkowe z dystrybucją ciepłego powietrza

  Projekt instalacji systemu dystrybucji gorącego powietrza z ogrzewania kominkowego. Posiadając kominek z systemem dystrybucji gorącego powietrza, zwiększamy efektywność dogrzewania mieszkania kominkiem. Dzięki zastosowaniu systemu kanałów i niezbędnych urządzeń możliwe jest rozprowadzenie strumienia ciepłego powietrza z kominka bezpośrednio do sąsiednich pomieszczeń.

  Projekt zawiera instalację systemu dystrybucji gorącego powietrza zintegrowaną z istniejącym kominkiem, rozrysowane schematy tras kanałów oraz stosownych urządzeń. Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Ogrzewanie podłogowe
  Ogrzewanie podłogowe

  Projekt wodnego ogrzewania podłogowego. Ogrzewanie podłogowe to komfort cieplny przy utrzymywaniu niższej temperatury w pomieszczeniu niż w przypadku ogrzewania tradycyjnego, dzięki temu jest rozwiązaniem energooszczędnym, a z punktu widzenia aranżacji wnętrz brak widocznych grzejników ułatwia wystrój pomieszczeń. Projekt ogrzewania podłogowego zawiera rozrysowaną instalację z dobraną, na podstawie strat ciepła w poszczególnych pomieszczeniach, właściwą średnicą rur grzejnych, ich rozstawem, długością obiegów grzewczych.

  Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Pergola
  Pergola

  Projekt pergoli ogrodowej. Projekt obiektu małej architektury umożliwia stworzenie wyjątkowego miejsca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. W połączeniu z odpowiednim usytuowaniem i roślinnością może zapewnić nie tylko przyjemną atmosferę w pełne słońca dni, ale też ograniczyć nagrzewanie pomieszczeń w lecie i stworzyć doskonałe ramy dla kompozycji roślinnych entuzjastom florystyki.

  Projekt zawiera rysunki elementów głównej konstrukcji i wypełnienia, opis techniczny oraz zestawienie drewna.

  Przybliżony czas oczekiwania: 1-5 dni.

 • dodatek Pompa ciepła
  Pompa ciepła

  Projekt wewnętrzny pompy ciepła. Projekt zawiera wewnętrzną instalację pompy ciepła zintegrowaną z istniejącym systemem ogrzewania, dobór mocy właściwego urządzenia w oparciu o zapotrzebowanie budynku na energię oraz stosowne dla projektu obliczenia.

  Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Rekuperacja
  Rekuperacja

  Projekt wykonawczy systemu rekuperacji.

  Stosowanie systemów wentylacji mechanicznej w budownictwie indywidualnym, pomaga zapewnić odpowiednią higienę powietrza wewnątrz kuchni, wc, pokoju dziennego czy – co ważne – również w sypialni. Poprzez zapewnienie wentylacji na odpowiednim poziomie, możemy nie tylko poprawić klimat wnętrz naszych domów, ale przede wszystkim zagwarantować sobie bezpieczeństwo i oszczędności na kosztach ogrzewania.

  Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania -14 dni.

 • dodatek Skrócony kosztorys
  Skrócony kosztorys

  Wyciąg to zestawienie ilościowe wszystkich materiałów budowlanych użytych w projekcie. Planując budowę domu, warto skorzystać z zestawienia materiałowego, które ułatwi Państwu porównanie cen materiałów budowlanych w hurtowniach, kupno odpowiedniej ilości materiałów potrzebnych do budowy domu, organizację prac budowlanych zarówno jeżeli planują Państwo budowę domu sposobem gospodarczym, jak i z pomocą firm budowlanych.

 • dodatek Tablica budowlana
  Tablica budowlana

  Budowlana tablica informacyjna o wielkości 70cm na 120cm, zgodna z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 26.06.2002 roku Dz.U. Nr 108 z 17 lipca 2002 r.poz.953 z póź. zmianami wykonana na płycie PCV o grubości 0,6 mm techniką zapewniającą jej trwałość i czytelność przez cały okres trwania budowy domu.

 • dodatek Zestawienie materiałów
  Zestawienie materiałów

  Planując budowę domu, warto skorzystać z zestawienia materiałowego, które ułatwi Państwu porównanie cen materiałów budowlanych w hurtowniach, kupno odpowiedniej ilości materiałów potrzebnych do budowy domu, organizację prac budowlanych zarówno jeżeli planują Państwo budowę domu sposobem gospodarczym, jak i z pomocą firm budowlanych.